Starbucks by Nespresso PIKE PLACE ROAST LUNGO 10 ks

Starbucks by Nespresso PIKE PLACE ROAST LUNGO 10 ks

Kávové kapsle Starbucks by Nespresso Pike Place Roast 10ks: Připravte si svoji oblíbenou kávu STARBUCKS v pohodlí vašeho domovaStředně pražená zrnková káva STARBUCKS MEDIUM Pike Place je velmi žádaná již od prvního otevření kavárny STARBUCKS v Pike Place Market v Seattlu. Vychutnejte si jemně vyváženou směs pečlivě vybrané zrnkové kávy z Latinské Ameriky, která vás překvapí lahodnou příchutí čokolády a pražených...
  • Prodejci (2)
  • Informace o produktu
  • Přehled prodejen (3)

Kapsle Nespresso Starbucks Pike place roast, 10ks

vyzvednutí:
doprava:
skladem za 119 Kč
navštívit obchod

Starbucks Nespresso Pike Place 53g

vyzvednutí:
zdarma
79 Kč
doprava:
99 Kč
Doprava Patro.cz
Přepravní služby
služba cena doručení doručení na dobírku
Geis 99 Kč 99 Kč
Osobní odběr
místo poplatek s platbou na místě
Česká pošta - Balík Na poštu 95 Kč 95 Kč
Výdejní místa Patro.cz zdarma
Uloženka 79 Kč
Limit pro dopravu zdarma: 1000000 Kč
Ceny dopravy Patro.cz, aktualizováno: 27.5.2024
do 1 dne za 152 Kč
navštívit obchod

Starbucks by Nespresso PIKE PLACE ROAST LUNGO 10 ks

Kávové kapsle Starbucks by Nespresso Pike Place Roast 10ks: Připravte si svoji oblíbenou kávu STARBUCKS v pohodlí vašeho domovaStředně pražená zrnková káva STARBUCKS MEDIUM Pike Place je velmi žádaná již od prvního otevření kavárny STARBUCKS v Pike Place Market v Seattlu. Vychutnejte si jemně vyváženou směs pečlivě vybrané zrnkové kávy z Latinské Ameriky, která vás překvapí lahodnou příchutí čokolády a pražených oříšků. Svou neopakovatelnou chuť káva neztrácí ani po přidání mléka a cukru.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kávové kapsle Nespresso Starbucks Pike Place Roast 10 ksVyvážená káva s jemnými tóny kakaa a pražených oříškůSpeciální směs kávových zrn z Latinské Ameriky byla pečlivě upražena, aby se uvolnily její jemné čokoládové tónyKompatibilní s kávovary NESPRESSO®Hermeticky uzavřené kapsleGarance 100% etického původu kávy ve spolupráci s Conservation InternationalSnadná příprava kávy jediným stiskem tlačítka10 kapslí v baleníNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Ochrana čerstvostiHermeticky uzavřené kapsle zachovávají čerstvost kávy, díky čemuž si můžete vychutnat dokonalou chuť a aroma, kdykoliv budete chtít. Příprava nápoje je velmi jednoduchá. Stačí zasunout kapsli do kávovaru NESPRESSO® a vaše káva bude během okamžiku připravena. Díky vysokému tlaku až 15 barů je připravena káva v profesionální kvalitě s hustou a sametovou cremou.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Medium RoastStředně pražená káva zaujme vyváženým tělem a intenzivnějším aroma, které vás lehce nabudí. Káva STARBUCKS® Medium Roast si dokonale vychutnáte při každé příležitosti.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Nejlepší šálek kávyKaždé kávové zrno vyžaduje jedinečnou kombinaci optimální teploty a času nezbytnou k získání maximální vůně, kyselosti, intenzity a chuti. Odborníci ze STARBUCKS vynaložili mnoho let soustředěného hledání a experimentování a na základě výsledků jejich bádání byl vytvořen systém STARBUCKS® Roast Spectrum, pomocí kterého jsou kávy roztříděny podle tří profilů intenzity pražení, díky čemuž přesně zvolíte chuť, která vám vyhovuje.

Na jakých prodejnách si můžete produkt vyzvednout?

Na seznamu je uveden seznam prodejen internetových obchodů, který mají Starbucks by Nespresso PIKE PLACE ROAST LUNGO 10 ks v nabídce. Dostupnost na prodejně doporučujeme zkontrolovat na stránkách eshopu, případně ji zkonzultovat s prodejcem.

přehled prodejen je v přípravě a zatím není kompletní...

Brno (řazeno podle PSČ)

Obchod
Místo
Adresa
eShop
Prodejna Patro.cz
Kosmova 3006/4, Brno, 612 00

Uherské Hradiště

Obchod
Místo
Adresa
eShop
Prodejna Patro.cz
Františkánská 332, Uherské Hradiště, 686 01

Zlín

Obchod
Místo
Adresa
eShop
Výdejní místo Patro.cz
Třída Tomáše Bati 269, Zlín, 760 01
457 produktů
10 kategorií
57 výrobců
5 obchodů