Starbucks by Nespresso BLONDE ESPRESSO ROAST 10 ks

Starbucks by Nespresso BLONDE ESPRESSO ROAST 10 ks

Kávové kapsle Starbucks by Nespresso Blonde Espresso Roast 10ks: Připravte si svoji oblíbenou kávu STARBUCKS v pohodlí vašeho domovaSTARBUCKS BLONDE Espresso Roast obsahuje speciální směs pečlivě vybraných kávových zrn z Latinské Ameriky, které vynikají sladkými a výraznými tóny. Po pět desetiletí míchání a pražení byla vytvořena dokonalá směs zrn pro přípravu espressa s odvážně jemnou a vyváženou chutí...
  • Prodejci (2)
  • Informace o produktu
  • Přehled prodejen (3)

Starbucks Nespresso Blonde Espresso 53g

vyzvednutí:
doprava:
99 Kč
Doprava Expert.cz
Přepravní služby
služba cena doručení doručení na dobírku
Doručení kurýrem 99 Kč
Ceny dopravy Expert.cz, aktualizováno: 8.12.2023
skladem za 109 Kč
navštívit obchod

Starbucks Nespresso Blonde Espresso 53g

vyzvednutí:
zdarma
79 Kč
doprava:
99 Kč
Doprava Patro.cz
Přepravní služby
služba cena doručení doručení na dobírku
Geis 99 Kč 99 Kč
Osobní odběr
místo poplatek s platbou na místě
Česká pošta - Balík Na poštu 95 Kč 95 Kč
Výdejní místa Patro.cz zdarma
Uloženka 79 Kč
Limit pro dopravu zdarma: 1000000 Kč
Ceny dopravy Patro.cz, aktualizováno: 8.12.2023
do 1 dne za 152 Kč
navštívit obchod

Starbucks by Nespresso BLONDE ESPRESSO ROAST 10 ks

Kávové kapsle Starbucks by Nespresso Blonde Espresso Roast 10ks: Připravte si svoji oblíbenou kávu STARBUCKS v pohodlí vašeho domovaSTARBUCKS BLONDE Espresso Roast obsahuje speciální směs pečlivě vybraných kávových zrn z Latinské Ameriky, které vynikají sladkými a výraznými tóny. Po pět desetiletí míchání a pražení byla vytvořena dokonalá směs zrn pro přípravu espressa s odvážně jemnou a vyváženou chutí, která zvýrazňuje sladší stránku mléka, díky čemuž dodává klasickým kávovým nápojům dokonalou hladkost bez nádechu stop po pražení.Kávové kapsle Nespresso Starbucks Blonde Espresso Roast 10 ksLahodná a jemná chuť nejsvětleji praženého espressaSpeciální směs kávových zrn z Latinské Ameriky byla pečlivě upražena, aby se uvolnily její sladké a výrazné tónyKompatibilní s kávovary NESPRESSO®Hermeticky uzavřené kapsleGarance 100% etického původu kávy ve spolupráci s Conservation InternationalSnadná příprava kávy jediným stiskem tlačítka10 kapslí v baleníOchrana čerstvostiHermeticky uzavřené kapsle zachovávají čerstvost kávy, díky čemuž si můžete vychutnat dokonalou chuť a aroma, kdykoliv budete chtít. Příprava nápoje je velmi jednoduchá. Stačí zasunout kapsli do kávovaru NESPRESSO® a vaše káva bude během okamžiku připravena. Díky vysokému tlaku až 15 barů je připravena káva v profesionální kvalitě s hustou a sametovou cremou.Blonde RoastPražená káva STARBUCKS® Blonde Roast vyniká lehčí a jemnější chutí, která něžně probouzí vaše smysly a nabídne lahodný šálek kávy s drobnými náznaky pražení.Nejlepší šálek kávyKaždé kávové zrno vyžaduje jedinečnou kombinaci optimální teploty a času nezbytnou k získání maximální vůně, kyselosti, intenzity a chuti. Odborníci ze STARBUCKS vynaložili mnoho let soustředěného hledání a experimentování a na základě výsledků jejich bádání byl vytvořen systém STARBUCKS® Roast Spectrum, pomocí kterého jsou kávy roztříděny podle tří profilů intenzity pražení, díky čemuž přesně zvolíte chuť, která vám vyhovuje.

Na jakých prodejnách si můžete produkt vyzvednout?

Na seznamu je uveden seznam prodejen internetových obchodů, který mají Starbucks by Nespresso BLONDE ESPRESSO ROAST 10 ks v nabídce. Dostupnost na prodejně doporučujeme zkontrolovat na stránkách eshopu, případně ji zkonzultovat s prodejcem.

přehled prodejen je v přípravě a zatím není kompletní...

Brno (řazeno podle PSČ)

Obchod
Místo
Adresa
eShop
Prodejna Patro.cz
Kosmova 3006/4, Brno, 612 00

Uherské Hradiště

Obchod
Místo
Adresa
eShop
Prodejna Patro.cz
Františkánská 332, Uherské Hradiště, 686 01

Zlín

Obchod
Místo
Adresa
eShop
Výdejní místo Patro.cz
Třída Tomáše Bati 269, Zlín, 760 01
465 produktů
10 kategorií
57 výrobců
5 obchodů