Kapsle Nescafé Dolce Gusto CAFÉ AU LAIT 30 ks

Kapsle Nescafé Dolce Gusto CAFÉ AU LAIT 30 ks

Kávové kapsle NESCAFÉ Dolce Gusto Cafe Latte 30ks: Vždy vynikající kávaLahodná káva Nescafé Café au lait nabízí nezaměnitelné aroma a chuť. Pod názvem se skrývá perfektně vybalancovaná kombinace intenzivní kávy a jemného mléka - to vše v jediné kapsli. Tato káva Vás spolehlivě připraví na náročný dlouhý den v práci. Příprava je tak jednoduchá - skrze kávu se nechá protéct potřebné množství vody pro šálek...
  • Prodejci (1)
  • Informace o produktu

Nescafé Dolce Gusto Cafe Au Lait 30Cap

vyzvednutí:
doprava:
99 Kč
Doprava Expert.cz
Přepravní služby
služba cena doručení doručení na dobírku
Doručení kurýrem 99 Kč
Ceny dopravy Expert.cz, aktualizováno: 21.6.2024
skladem za 249 Kč
navštívit obchod

Kapsle Nescafé Dolce Gusto CAFÉ AU LAIT 30 ks

Kávové kapsle NESCAFÉ Dolce Gusto Cafe Latte 30ks: Vždy vynikající kávaLahodná káva Nescafé Café au lait nabízí nezaměnitelné aroma a chuť. Pod názvem se skrývá perfektně vybalancovaná kombinace intenzivní kávy a jemného mléka - to vše v jediné kapsli. Tato káva Vás spolehlivě připraví na náročný dlouhý den v práci. Příprava je tak jednoduchá - skrze kávu se nechá protéct potřebné množství vody pro šálek plný neodolatelné chuti (ideálně do hrnku o objemu 180 ml).Nescafé Dolce Gusto Café au lait obsahuje celkem 30 kapslí v jednom balení. Určeno pro kávovar Nescafé Dolce Gusto. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Káva, které neodoláteNescafé Dolce Gusto Café au lait si oblíbíte zejména díky intenzitě čisté kávy s jemnou krémovitostí mléka. Vznikla tak harmonická káva se známkami karamelu a zabarvením po pražených obilovinách.Příprava už nemůže být snazšíS přípravou kávy Nescafé Dolce Gusto Café au lait si poradíte i jako úplný laik. Kapsli stačí jednoduše umístit do kávovaru, přístroj zapojit do zásuvky a automatika již zařídí zbytek. Podrobnější návod najdete na oficiálních stránkách Dolce Gusto.Skvělá chuť začíná u zrnCo se na na jedinečné vůni kávy podepisuje nejvíc, jsou dva druhy kvalitních zrnek odrůdy robusta, která prošla šetrným pražením.Máte chuť na espresso nebo na cappuccino?S kapslemi Dolce Gusto si můžete připravit přes 30 druhů káv. Vychutnejte si třeba bohaté ristretto, poctivé espresso, krémové cappuccino nebo macchiato s jemnou pěnou. Na své si samozřejmě přijdou i milovníci horké čokolády.Pořádný kávovar je základNejlepší chuti kávy Nescafé Dolce Gusto Café au lait dosáhnete jedině se správným kávovarem s adekvátním pracovním tlakem. Abyste nebyli ochuzeni ani o hustou, sametově hladkou pěnu, kávovar by měl být schopný pracovat při 15 barech.Aroma si káva uchová i při dlouhém skladováníKávové kapsle jsou dokonale uzavřené, čímž si výsledný nápoj uchová veškeré aroma a navíc má i silnější chuť.

Složení

sušené plnotučné mléko (73,7 %), rozpustná káva (24 %), stabilizátory (fosforečnany draselné, citronany sodné), emulgátor (sójový lecitin) – 10 g.
142 produktů
8 kategorií
26 výrobců
2 obchodů