Kapsle Nescafé Dolce Gusto ABSOLUTE ORIGIN HONDURAS 12 ks

Kapsle Nescafé Dolce Gusto ABSOLUTE ORIGIN HONDURAS 12 ks

Káva s výraznou chutí Šálek kávy Dolce Gusto Honduras od Nescafé vás pohladí v ústech svými hebkými tóny espressa s teplými tóny čokolády, kakaa a sladu. Jistě si na první ochutnání zamilujete vyváženou a hladkou chuť této kávy střední intenzity 6. Balení obsahuje 12 kávových kapslí s kvalitními zrny Arabiky. Káva s dobrou karmou Kávová zrna nové...
cena od 174 Kč
  • Prodejci
  • Informace o produktu

Kávové kapsle "Dolce Gusto Espresso Honduras" 12 ks, NESCAFÉ, box 12 ks

vyzvednutí:
79 Kč
95 Kč
doprava:
99 Kč
Přepravní služby
služba cena doručení doručení na dobírku
Geis 99 Kč 139 Kč
Osobní odběr
místo poplatek s platbou na místě
Česká pošta - Balík Na poštu 95 Kč 135 Kč
Výdejní místa Patro.cz zdarma
Uloženka 79 Kč
Ceny dopravy z obchodu Patro.cz
skladem za 174 Kč
navštívit obchod

Kapsle Nescafé Dolce Gusto ABSOLUTE ORIGIN HONDURAS 12 ks

Káva s výraznou chutí

Šálek kávy Dolce Gusto Honduras od Nescafé vás pohladí v ústech svými hebkými tóny espressa s teplými tóny čokolády, kakaa a sladu. Jistě si na první ochutnání zamilujete vyváženou a hladkou chuť této kávy střední intenzity 6. Balení obsahuje 12 kávových kapslí s kvalitními zrny Arabiky.

Káva s dobrou karmou

Kávová zrna nové prémiové řady kávy Nescafe Dolce Gusto „Absolute origin“ jsou ručně sbíraná a pečlivě přebíraná, aby kvalita výsledného nápoje byla co nejvyšší. Pěstování kávovníků je v souladu se zásadami ekologického zemědělství a nezatěžuje přírodu. Kávovníky jsou přirozeně pěstovány v pralese ve vysokých nadmořských výškách. Zrna tak pomaleji dozrávají, získávají více aroma a přírodních vůní. Šálek kávy s výrazným nezaměnitelným aroma si můžete vychutnat společně s dobrým pocitem.
662 produktů
12 kategorií
64 výrobců
5 obchodů