Jacobs Barista Editions Crema, zrnková káva, 1 kg

Jacobs Barista Editions Crema, zrnková káva, 1 kg

Káva Jacobs Barista Crema 1 kg: Vychutnejte si kvalitní zrnkovou kávu Jacobs Barista Crema a užijte si perfektní nastartování vašeho dne. Kávová zrna jsou pomalu pražena za nižších teplot, což zaručuje delikátní chuť. Káva Jacobs Barista byla vytvořena pro dokonalou přípravu kávy crema, caffe latte a café au lait. Značka Jacobs má více než 100 let starou historii, a tak může zaručit stálou kvalitu kávy. Navíc se aroma...
  • Prodejci (1)
  • Informace o produktu

Jacobs Barista Crema, zrnková káva, 1000g

vyzvednutí:
doprava:
99 Kč
Doprava Expert.cz
Přepravní služby
služba cena doručení doručení na dobírku
Doručení kurýrem 99 Kč
Ceny dopravy Expert.cz, aktualizováno: 21.6.2024
skladem za 369 Kč
navštívit obchod

Jacobs Barista Editions Crema, zrnková káva, 1 kg

Káva Jacobs Barista Crema 1 kg: Vychutnejte si kvalitní zrnkovou kávu Jacobs Barista Crema a užijte si perfektní nastartování vašeho dne. Kávová zrna jsou pomalu pražena za nižších teplot, což zaručuje delikátní chuť. Káva Jacobs Barista byla vytvořena pro dokonalou přípravu kávy crema, caffe latte a café au lait. Značka Jacobs má více než 100 let starou historii, a tak může zaručit stálou kvalitu kávy. Navíc se aroma kávy Jacobs vyznačuje jedinečnou vůní, která skvěle nastartuje naši mysl a povzbudí nás do nového dne.
Klíčové vlastnosti kávy Jacobs Barista Crema, zrnkováKvalitní zrnková káva Jacobs Barista Crema perfektně nastartuje váš denKávová zrna jsou pomalu pražena za nižších teplotKáva se skvěle hodí pro přípravu crema, caffe latte a café au laitZnačka Jacobs má více než 100 let starou historiiSložení z mixu vybraných zrnek arabiky a robusty s certifikací UTZVhodná do pákového kávovaru, kávovaru na překapávanou kávu, moka konvičky nebo french pressuAroma kávy Jacobs se vyznačuje jedinečnou vůní Jednoduchá přípravaKáva Jacobs Barista Crema je vhodná do pákového kávovaru nebo kávovaru na překapávanou kávu. Použít ji můžete také k přípravě kávy v moka konvičce nebo french pressu. Káva je mixem vybraných zrnek arabiky a robusty s certifikací UTZ. Odteď si můžete v pohodlí domova vychutnat kávu Jacobs jako z vaší oblíbené kavárny.
142 produktů
8 kategorií
26 výrobců
2 obchodů