Kávové kapsle Davidoff Café STYLE LUNGO 10 ks

Kávové kapsle Davidoff Café STYLE LUNGO 10 ks

Kávové kapsle Davidoff Café Style: Všem milovníkům kvalitní kávy udělají radost kávové kapsle Davidoff Café Style. Ty kombinují plnou chuť a osobité aroma s dřevěnými tóny, které má nádech sladu. Chutnou kávou zajisté ohromíte každou návštěvu. Vychutnejte si výtečnou kávu z těch nejvybranějších zrn z nejlepších pěstitelských oblastí na světě v pohodlí domova. Kávové kapsle Davidoff Café Style budou...
  • Prodejci (1)
  • Informace o produktu
  • Přehled prodejen (3)

Kávové kapsle "Style", 10 ks, DAVIDOFF, bal. 10 ks

vyzvednutí:
zdarma
79 Kč
doprava:
99 Kč
Doprava Patro.cz
Přepravní služby
služba cena doručení doručení na dobírku
Geis 99 Kč 99 Kč
Osobní odběr
místo poplatek s platbou na místě
Česká pošta - Balík Na poštu 95 Kč 95 Kč
Výdejní místa Patro.cz zdarma
Uloženka 79 Kč
Limit pro dopravu zdarma: 1000000 Kč
Ceny dopravy Patro.cz, aktualizováno: 27.5.2024
do 3 dnů za 123 Kč
navštívit obchod

Kávové kapsle Davidoff Café STYLE LUNGO 10 ks

Kávové kapsle Davidoff Café Style: Všem milovníkům kvalitní kávy udělají radost kávové kapsle Davidoff Café Style. Ty kombinují plnou chuť a osobité aroma s dřevěnými tóny, které má nádech sladu. Chutnou kávou zajisté ohromíte každou návštěvu. Vychutnejte si výtečnou kávu z těch nejvybranějších zrn z nejlepších pěstitelských oblastí na světě v pohodlí domova. Kávové kapsle Davidoff Café Style budou perfektní volbou. Pro tuto kávu byla smíchána speciálně vybraná zrna odrůdy Arabica z Jižní a Střední Ameriky. Nabízí tak intenzivní a plnou chuť s příjemným aroma.Klíčové vlastnostiPotěšte sebe i své blízké výtečnou kávou s intenzivním charakterem a plnou chutíOslní svým aroma s dřevěnými tóny a nádechem sladuRovnováha mezi dobou pražení a obzvláště pomalým procesem pražení zajišťuje nejvyšší kvalituKáva zaujme i náročnější konzumentyV balení naleznete 10 kapslíUdělejte radost každému milovníkovi kávyUdělejte si radost kvalitní kávou s plnou chutí, která má osobité aroma s dřevěnými tóny a nádechem sladu. Byla pro ni smíchána vybraná zrna odrůdy kávy Arabica, která díky dlouhému procesu pražení nabídne intenzivní charakter a plnou chuť. Bude skvělou volbou i pro náročnější konzumenty kávy.

Na jakých prodejnách si můžete produkt vyzvednout?

Na seznamu je uveden seznam prodejen internetových obchodů, který mají Kávové kapsle Davidoff Café STYLE LUNGO 10 ks v nabídce. Dostupnost na prodejně doporučujeme zkontrolovat na stránkách eshopu, případně ji zkonzultovat s prodejcem.

přehled prodejen je v přípravě a zatím není kompletní...

Brno (řazeno podle PSČ)

Obchod
Místo
Adresa
eShop
Prodejna Patro.cz
Kosmova 3006/4, Brno, 612 00

Uherské Hradiště

Obchod
Místo
Adresa
eShop
Prodejna Patro.cz
Františkánská 332, Uherské Hradiště, 686 01

Zlín

Obchod
Místo
Adresa
eShop
Výdejní místo Patro.cz
Třída Tomáše Bati 269, Zlín, 760 01
457 produktů
10 kategorií
57 výrobců
5 obchodů