Kapsle Nescafé Dolce Gusto CAPPUCCINO ICE 48 ks

Kapsle Nescafé Dolce Gusto CAPPUCCINO ICE 48 ks

Osvěžující ledovou kávu Nescafé Dolce Gusto Cappuccino Ice si nejlépe vychutnáte v horkých letních dnech.Příprava už nemůže být snazší. Do sklenice vsypte několik kostek ledu, do kávovaru vložte kapsle a stiskněte aktivační tlačítko. Vaše Nescafé Cappuccino Ice bude nachystané během krátké chvilky. Podrobnější návod najdete na oficiálních stránkách...
cena od 174 Kč
  • Prodejci
  • Informace o produktu
  • Přehled prodejen

Nescafé Dolce Gusto Cappuccino Ice kávové kapsle 16 ks

vyzvednutí:
zdarma
79 Kč
doprava:
99 Kč
Přepravní služby
služba cena doručení doručení na dobírku
Geis 99 Kč 139 Kč
Osobní odběr
místo poplatek s platbou na místě
Česká pošta - Balík Na poštu 95 Kč 135 Kč
Výdejní místa Patro.cz zdarma
Uloženka 79 Kč
Ceny dopravy z obchodu Patro.cz, aktualizováno: 26.1.2022
do 1 dne za 174 Kč
navštívit obchod

Kapsle Nescafé Dolce Gusto CAPPUCCINO ICE 48 ks

Osvěžující ledovou kávu Nescafé Dolce Gusto Cappuccino Ice si nejlépe vychutnáte v horkých letních dnech.Příprava už nemůže být snazší. Do sklenice vsypte několik kostek ledu, do kávovaru vložte kapsle a stiskněte aktivační tlačítko. Vaše Nescafé Cappuccino Ice bude nachystané během krátké chvilky. Podrobnější návod najdete na oficiálních stránkách Dolce Gusto. Dvojitá kapsle obsahuje jakostní kávu v kombinaci s mlékem a trochou cukru.Máte chuť na espresso nebo na cappuccino? S kapslemi Dolce Gusto si můžete připravit přes 30 druhů káv. Vychutnejte si třeba bohaté ristretto, poctivé espresso, krémové cappuccino nebo macchiato s jemnou pěnou. Na své si samozřejmě přijdou i milovníci horké čokolády.
Nejlepší chuti kávy Nescafé Dolce Gusto Cappuccino Ice dosáhnete jedině se správným kávovarem s adekvátním pracovním tlakem. Abyste nebyli ochuzeni ani o hustou, sametově hladkou pěnu, kávovar by měl být schopný pracovat při 15 barech. Kávové kapsle jsou dokonale uzavřené, čímž si výsledný nápoj uchová veškeré aroma a navíc má i silnější chuť.
Složení tmavé kapsle: sušené plnotučné mléko (46,7 %), cukr (41,5 %), rozpustná káva (10,2 %), aroma, rostlinné oleje (kokosový, palmový), emulgátor (sójový lecitin)
Složení světlé kapsle: sušené odtučněné mléko (39 %), cukr (37,2 %), sušené plnotučné mléko (12,6 %), glukózový sirup, rostlinné oleje (kokosový, palmový), emulgátor (sójový lecitin), stabilizátory (fosforečnany sodné)
Alergeny: Mléko, Sója

Na jakých prodejnách si můžete produkt vyzvednout?

Na seznamu je uveden seznam prodejen internetových obchodů, který mají Kapsle Nescafé Dolce Gusto CAPPUCCINO ICE 48 ks v nabídce. Skladovou dostupnost je vhodné si zkontrolovat na stránkách eshopu, případně ji zkonzultovat s prodejcem.

přehled prodejen je v přípravě a zatím není kompletní...

Brno (řazeno podle PSČ)

Obchod
Místo
Adresa
eShop
Prodejna Patro.cz
Kosmova 3006/4, Brno, 612 00
Patro.cz

Uherské Hradiště

Obchod
Místo
Adresa
eShop
Prodejna Patro.cz
Františkánská 332, Uherské Hradiště, 686 01
Patro.cz

Zlín

Obchod
Místo
Adresa
eShop
Výdejní místo Patro.cz
Třída Tomáše Bati 269, Zlín, 760 01
Patro.cz
657 produktů
11 kategorií
69 výrobců
9 obchodů