Kapsle Nescafé Dolce Gusto CAPPUCCINO ICE 48 ks

Kapsle Nescafé Dolce Gusto CAPPUCCINO ICE 48 ks

Osvěžující ledovou kávu Nescafé Dolce Gusto Cappuccino Ice si nejlépe vychutnáte v horkých letních dnech.Příprava už nemůže být snazší. Do sklenice vsypte několik kostek ledu, do kávovaru vložte kapsle a stiskněte aktivační tlačítko. Vaše Nescafé Cappuccino Ice bude nachystané během krátké chvilky. Podrobnější návod najdete na oficiálních stránkách...
cena od 174 Kč
  • Prodejci
  • Informace o produktu

Nescafé Dolce Gusto Cappuccino Ice kávové kapsle 16 ks

vyzvednutí:
79 Kč
95 Kč
doprava:
99 Kč
Přepravní služby
služba cena doručení doručení na dobírku
Geis 99 Kč 139 Kč
Osobní odběr
místo poplatek s platbou na místě
Česká pošta - Balík Na poštu 95 Kč 135 Kč
Výdejní místa Patro.cz zdarma
Uloženka 79 Kč
Ceny dopravy z obchodu Patro.cz
skladem za 174 Kč
navštívit obchod

Kapsle Nescafé Dolce Gusto CAPPUCCINO ICE 48 ks

Osvěžující ledovou kávu Nescafé Dolce Gusto Cappuccino Ice si nejlépe vychutnáte v horkých letních dnech.Příprava už nemůže být snazší. Do sklenice vsypte několik kostek ledu, do kávovaru vložte kapsle a stiskněte aktivační tlačítko. Vaše Nescafé Cappuccino Ice bude nachystané během krátké chvilky. Podrobnější návod najdete na oficiálních stránkách Dolce Gusto. Dvojitá kapsle obsahuje jakostní kávu v kombinaci s mlékem a trochou cukru.Máte chuť na espresso nebo na cappuccino? S kapslemi Dolce Gusto si můžete připravit přes 30 druhů káv. Vychutnejte si třeba bohaté ristretto, poctivé espresso, krémové cappuccino nebo macchiato s jemnou pěnou. Na své si samozřejmě přijdou i milovníci horké čokolády.
Nejlepší chuti kávy Nescafé Dolce Gusto Cappuccino Ice dosáhnete jedině se správným kávovarem s adekvátním pracovním tlakem. Abyste nebyli ochuzeni ani o hustou, sametově hladkou pěnu, kávovar by měl být schopný pracovat při 15 barech. Kávové kapsle jsou dokonale uzavřené, čímž si výsledný nápoj uchová veškeré aroma a navíc má i silnější chuť.
Složení tmavé kapsle: sušené plnotučné mléko (46,7 %), cukr (41,5 %), rozpustná káva (10,2 %), aroma, rostlinné oleje (kokosový, palmový), emulgátor (sójový lecitin)
Složení světlé kapsle: sušené odtučněné mléko (39 %), cukr (37,2 %), sušené plnotučné mléko (12,6 %), glukózový sirup, rostlinné oleje (kokosový, palmový), emulgátor (sójový lecitin), stabilizátory (fosforečnany sodné)
Alergeny: Mléko, Sója
629 produktů
11 kategorií
72 výrobců
6 obchodů