Kapsle Corsini Gran Riserva CAPPUCCINO 8 + 8 ks

Kapsle Corsini Gran Riserva CAPPUCCINO 8 + 8 ks

Dolce Gusto jako životní styl Jsi milovníkem dobré kávy? Baví tě rozmanitost? Preferuješ jednoduchost přípravy? Pokud ano, Dolce Gusto je pro tebe to pravé. Dolce Gusto je prvotřídní kvalita a jedinečný design. Dolce Gusto je vždy dokonalá chuť. Nech se také zcela pohltit životním stylem, který si říká Dolce Gusto, ochutnávej a vybírej tu pravou...
cena od 141 Kč
  • Prodejci
  • Informace o produktu

CORSINI CAPUCCINO

vyzvednutí:
79 Kč
95 Kč
doprava:
99 Kč
Přepravní služby
služba cena doručení doručení na dobírku
Geis 99 Kč 139 Kč
Osobní odběr
místo poplatek s platbou na místě
Česká pošta - Balík Na poštu 95 Kč 135 Kč
Výdejní místa Patro.cz zdarma
Uloženka 79 Kč
Ceny dopravy z obchodu Patro.cz
skladem za 141 Kč
navštívit obchod

Kapsle Corsini Gran Riserva CAPPUCCINO 8 + 8 ks

Dolce Gusto jako životní styl

Jsi milovníkem dobré kávy? Baví tě rozmanitost? Preferuješ jednoduchost přípravy? Pokud ano, Dolce Gusto je pro tebe to pravé. Dolce Gusto je prvotřídní kvalita a jedinečný design. Dolce Gusto je vždy dokonalá chuť. Nech se také zcela pohltit životním stylem, který si říká Dolce Gusto, ochutnávej a vybírej tu pravou. Tu pravou chuť pro jakoukoliv příležitost.

Nech se pohltit mimořádně intenzivní chutí

Kapsle značky Corsini jsou určeny pro kávovary NESCAFÉ® DOLCE GUSTO® a vyznačují se opravdu skvělou intenzivní chutí. Můžete si tak z pohodlí domova vychutnat pravou italskou kávu. CAPPUCINO CAFFÉ CORSINI GRAN RISERVA je káva, kterou si snadno připravíte pomocí dvou kapslí. Kapsle s mlékem plus druhá kapsle se směsí pražené mleté kávy a výsledkem je naprosto úžasné cappucino s lahodnou pěnou. Balení obsahuje celkem 16 ks kapslí, ze kterých vykouzlíte 8 bezkonkurenčních šálků kávy během chvilky.
687 produktů
12 kategorií
66 výrobců
5 obchodů