Jacobs LUNGO INTENSO kapsle pro Nespresso 10 ks

Jacobs LUNGO INTENSO kapsle pro Nespresso 10 ks

Intenzivní káva s dlouhou chutí a plným aróma! Užijte si v pohodlí domova šálek intenzivní silné kávy s dlouhotrvající chutí a delikátním aróma. Stačí tak málo! Vložte do svého přístroje originální kapsle pro espressa Jacobs NCC Lungo Intenso a dopřejte si nezapomenutelný kávový zážitek plný krémové bohaté pěny a intenzivní chuti. Káva s...
cena od 84 Kč
  • Prodejci
  • Informace o produktu

Lungo 8, Jacobs - 10 hliníkových kapslí pro Nespresso kávovary

vyzvednutí:
zdarma
49 Kč
doprava:
79 Kč
Přepravní služby
služba cena doručení doručení na dobírku
PPL 79 Kč
Osobní odběr
místo poplatek s platbou na místě
Výdejní místa Upraženo.cz zdarma
Zásilkovna 49 Kč
Výdejní místa Upraženo.cz zdarma
Ceny dopravy z obchodu Upraženo.cz
skladem za 84 Kč
navštívit obchod

Jacobs Lungo Intenso 10ks

vyzvednutí:
od 20 Kč
49 Kč
doprava:
89 Kč
129 Kč
Přepravní služby
služba cena doručení doručení na dobírku
Dopravce neuveden 89 Kč 128 Kč
Alza Expres 129 Kč
Messenger 299 Kč 338 Kč
Osobní odběr
místo poplatek s platbou na místě
Výdejní místa Alza.cz od 20 Kč
Zásilkovna 49 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu 55 Kč 94 Kč
Geis Point 49 Kč
Ceny dopravy z obchodu Alza.cz
do 21 dnů za 89 Kč
navštívit obchod

Jacobs LUNGO INTENSO kapsle pro Nespresso 10 ks

Intenzivní káva s dlouhou chutí a plným aróma!


Užijte si v pohodlí domova šálek intenzivní silné kávy s dlouhotrvající chutí a delikátním aróma. Stačí tak málo! Vložte do svého přístroje originální kapsle pro espressa Jacobs NCC Lungo Intenso a dopřejte si nezapomenutelný kávový zážitek plný krémové bohaté pěny a intenzivní chuti.

Káva s dlouhou historií

Již v předminulém století si syn farmáře Johann Jacobs otevřel v německých Brémách lahůdkářský obchod, mimo jiné s kávou, čajem a čokoládou. Není třeba zdůrazňovat, že byl úspěšný. O několik let později se stal prvním z maloobchodních prodejců kávy, který si ve svých budovách sám pražil vlastní kávová zrna. Jedině tak mohl svým zákazníkům zaručit stálou kvalitu kávy, která byla připravena k okamžitému použití. Jeho jméno zní v naších uších dodnes a značka Jacobs si stále udržuje vysoký standard nabízené kávy.

“Dlouhá káva” výrazné chuti

Kapsle pro espressa Jacobs NCC Lungo Intenso obsahují 10 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso. Pod označení Lungo se skrývá varianta espressa, známá také jako dlouhá káva. K jeho přípravě je použito dvakrát tolik vody protékající stejným množstvím kávy jako pro klasické espresso. Kapsle Lungo nabízejí intenzitu 8/14 a jsou ideální pro milovníky velkých šálků komplexní kávy s dokonalou konzistencí.

Živá a komplexní chuť kávy

Využití originálních kapslí s pečlivě vybranými zrny vysoké kvality v kombinaci s moderní technologií vám zaručuje vždy perfektní prožitek při svém denním rituálu. Užijte si nepřekonatelný intenzivní kávový zážitek. Nechte se okouzlit elegantní vyváženou chutí jedinečné kávy, která je uchována v hliníkových kapslích LUNGO Intenso! Každá kapsle je speciálně navržena tak, že uvolní své aroma už při samotné přípravě.
618 produktů
11 kategorií
70 výrobců
6 obchodů